Ana sayfa

Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd şirket Profili

şirket Profili

Komeno, Refrakterler, Aşındırıcılar (Kemikli ve Kaplamalı), Kumlama ve Yüzey Hazırlama, Kaplama, Hassas Döküm, Kayma Önleyici, Filtre Ortamları vb. İçin Erimiş Mineraller üretmekte ve tedarik etmektedir. Ürünlerimizin çeşitli uluslararası standartlara ve özelleştirilmiş gereksinimlere uygun olduğundan emin olmak için manyetik içerik kaldırma tesisleri ve kendi kimyasal ve fiziksel analiz laboratuvarımız.Ana ürünler, refrakterler ve aşındırıcılar için Erimiş Alümina (Kaynaşmış Alüminyum Oksit, Yapay Korindon) ve Silikon Karbür (Siyah ve Yeşil) 'dir.

Malzemelerimiz iyi Kimyasal İçerik, İnce Parçacık Dağılımı, Yüksek Temizlik, Az Toz ve Manyetik İçeriğe sahiptir.Ürün takip sistemimiz ve hammadde alımı, üretimi ve paketlemesinde kalite kontrolümüz en iyi kaliteyi garanti eder.

Sağlanan Mineraller:Kahverengi Erimiş Alümina, Mengene Beyaz (Alt Beyaz, Gri) Erimiş Alümina, Beyaz Erimiş Alümin, Pembe Erimiş Alümina, Siyah Erimiş Alümina, Zirkonya Kaynaşmış Alümina, Tek Kristal (Monokristal) Erimiş Alümina, Tabular Alümina, Siyah Silisyum Karbür, Yeşil gibi Kaynaşmış Mineraller Silisyum Karbür;Glass Beads, Garnet, Synthetic Cryolite gibi diğer aşındırıcı veya patlatma ortamıFused Calcium Aluminate, Tap-hole Clay, Gunning Mud, Recarbonizer, Bauxite, Kaolin Clay gibi diğer refrakter mineraller.

Standart: Çin GB, Amerika ANSI, Japonya JIS, Avrupa FEPA ve Uluslararası ISO.

1, F8-F220, F280-F1500 yapıştırılmış aşındırıcılar, kumlama ve parlatma için

2, P8-P220 kaplanmış aşındırıcılar için

Refrakterler için 3,0-1mm, 1-3mm, 3-5mm, 5-8mm, 0-0.2mm, 0-0.5mm, 100mesh, 325mesh; Mesh Ebatları, Mikron Ebatları müşteri isteğine göre diğer ölçülerde.

4, Kalsine Erimiş Alümina (Orta ve Yüksek Sıcaklık), İkinci Sınıf BFA, Düşük Sodyum WFA, Bamarc WFA, BFA, WFA, Silisyum Karbür Toz Toplayıcı Cezaları.

 

Çin Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd şirket Profili 0Çin Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd şirket Profili 1Çin Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd şirket Profili 2

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Komeno (Pekin) Uluslararası Ticaret A.Ş. refrakter malzemelerinin ve aşındırıcıların üretim merkezi olan Henan Eyaleti, Luoyang Şehrindeki fabrikasında, Pekin'de bir mahallenin merkezi. Şirketin öncüsü, 20 yıldan uzun süredir kahverengi korindon üretimi ile uğraşıyor. Beyaz korindon ve silisyum karbür üretimi 10 yıldan fazla olmuştur ve sektörde zengin üretim ve pazar deneyimine sahiptir. Ayrıca müşterinin ürün ve hammadde gereksinimlerini de anlıyoruz. Taşlama çarkı endüstrisinde, refrakter tuğla endüstrisi, amorf refrakter endüstrisi, kumlama endüstrisi zengin pazar deneyimine sahiptir ve ilgili alanlarda müşterileri ile iyi iletişim ilişkilerini sürdürmektedir. Refrakter malzemeler, aşındırıcılar, kumlama, hassas döküm, metalürjik demir yapımı ve diğer endüstriler için yüksek kaliteli korindon, silisyum karbür ve diğer aşındırıcılar ve hammaddeler sağlamayı taahhüt ediyoruz. Şirket, üretim ve satışları birleştiriyor ve size profesyonel ürünler ve hizmetler sunmak için zengin üretim tecrübesine ve terminal satış tecrübesine sahip.

Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : KMN

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 100-300

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 50% - 60%