Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd

Komeno (Beijing) Uluslararası Ticaret Ltd.Şti

Yichuan İlçesi Shengyu Refrakter Co, Ltd

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İthalatçı, İhracatçı
Ana Pazar: Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Dünya çapında
Markalar: KMN
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 100-300
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Komeno, Refrakterler, Aşındırıcılar (Kemikli ve Kaplamalı), Kumlama ve Yüzey Hazırlama, Kaplama, Hassas Döküm, Kayma Önleyici, Filtre Ortamları vb. İçin Erimiş Mineraller üretmekte ve tedarik etmektedir. Ürünlerimizin çeşitli uluslararası standartlara ve özelleştirilmiş gereksinimlere uygun olduğundan emin olmak için manyetik içerik kaldırma tesisleri ve kendi kimyasal ve fiziksel analiz laboratuvarımız.Ana ürünler, refrakterler ve aşındırıcılar için Erimiş Alümina (Kaynaşmış Alüminyum Oksit, Yapay Korindon) ve Silikon Karbür (Siyah ve Yeşil) 'dir.

Malzemelerimiz iyi Kimyasal İçerik, İnce Parçacık Dağılımı, Yüksek Temizlik, Az Toz ve Manyetik İçeriğe sahiptir.Ürün takip sistemimiz ve hammadde alımı, üretimi ve paketlemesinde kalite kontrolümüz en iyi kaliteyi garanti eder.

Sağlanan Mineraller:Kahverengi Erimiş Alümina, Mengene Beyaz (Alt Beyaz, Gri) Erimiş Alümina, Beyaz Erimiş Alümin, Pembe Erimiş Alümina, Siyah Erimiş Alümina, Zirkonya Kaynaşmış Alümina, Tek Kristal (Monokristal) Erimiş Alümina, Tabular Alümina, Siyah Silisyum Karbür, Yeşil gibi Kaynaşmış Mineraller Silisyum Karbür;Glass Beads, Garnet, Synthetic Cryolite gibi diğer aşındırıcı veya patlatma ortamıFused Calcium Aluminate, Tap-hole Clay, Gunning Mud, Recarbonizer, Bauxite, Kaolin Clay gibi diğer refrakter mineraller.

Standart: Çin GB, Amerika ANSI, Japonya JIS, Avrupa FEPA ve Uluslararası ISO.

1, F8-F220, F280-F1500 yapıştırılmış aşındırıcılar, kumlama ve parlatma için

2, P8-P220 kaplanmış aşındırıcılar için

Refrakterler için 3,0-1mm, 1-3mm, 3-5mm, 5-8mm, 0-0.2mm, 0-0.5mm, 100mesh, 325mesh; Mesh Ebatları, Mikron Ebatları müşteri isteğine göre diğer ölçülerde.

4, Kalsine Erimiş Alümina (Orta ve Yüksek Sıcaklık), İkinci Sınıf BFA, Düşük Sodyum WFA, Bamarc WFA, BFA, WFA, Silisyum Karbür Toz Toplayıcı Cezaları.

 

Çin Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd şirket Profili 0Çin Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd şirket Profili 1Çin Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd şirket Profili 2

Geçmiş
Komeno (Pekin) Uluslararası Ticaret A.Ş. refrakter malzemelerinin ve aşındırıcıların üretim merkezi olan Henan Eyaleti, Luoyang Şehrindeki fabrikasında, Pekin'de bir mahallenin merkezi. Şirketin öncüsü, 20 yıldan uzun süredir kahverengi korindon üretimi ile uğraşıyor. Beyaz korindon ve silisyum karbür üretimi 10 yıldan fazla olmuştur ve sektörde zengin üretim ve pazar deneyimine sahiptir. Ayrıca müşterinin ürün ve hammadde gereksinimlerini de anlıyoruz. Taşlama çarkı endüstrisinde, refrakter tuğla endüstrisi, amorf refrakter endüstrisi, kumlama endüstrisi zengin pazar deneyimine sahiptir ve ilgili alanlarda müşterileri ile iyi iletişim ilişkilerini sürdürmektedir. Refrakter malzemeler, aşındırıcılar, kumlama, hassas döküm, metalürjik demir yapımı ve diğer endüstriler için yüksek kaliteli korindon, silisyum karbür ve diğer aşındırıcılar ve hammaddeler sağlamayı taahhüt ediyoruz. Şirket, üretim ve satışları birleştiriyor ve size profesyonel ürünler ve hizmetler sunmak için zengin üretim tecrübesine ve terminal satış tecrübesine sahip.

Hizmet

Ambalaj ve ulaşım

Ürünlerimizin çoğu, farklı kimyasal içeriklerinden dolayı kahverengi, siyah, beyaz, yeşil, pembe vb. Gibi farklı renklere sahip katı öğütülmüş veya toz olan suni veya doğal refrakter veya aşındırıcı minerallerdir. Özellikle talimat verilmemişse, ürünlerimiz insan vücuduna dokunabilir ve temelde zarar vermez.

Minerallerimiz çoğunlukla Jumbo Big Bag veya Dokuma plastik veya kağıttan yapılmış Küçük Çantalarda paketlenmiştir. Küçük çantalar genellikle kolay taşıma ve taşıma için jumbo büyük bir torbaya konur veya palet üzerine yüklenir. Aşağıda, büyük torba tipi temelli ambalaj türleri, küçük torbaların malzemesi, paletlenmiş veya değil:

a) 25kg Dokuma Plastik Poşet

b) yuvarlak Jumbo Big Bag 1M / T, 1.2M / T, 1.3M / T vb, filiz ile üst ve alt, büyük torbalarda baskılar özelleştirilebilir

c) bir kare Jumbo Big Bag içinde 25kg Dokuma Plastik Çanta ve 40 Torba

d) 25kg Dokuma Plastik Torba ve bir Ahşap Palet üzerine 40 torba, 25 kg'lık çanta üzerine baskılar özelleştirilebilir

e) 25kg kağıt torba ve bir ahşap palet üzerinde 40 torba, kağıt torbalarda baskılar özelleştirilebilir

Sızdıran veya nemden korumak için plastik iç kısım ile Dokuma Plastik Poşetler ve Kağıt Torbalar

Ahşap Paletler koruma için shrink-sarılmış ve nakliye sırasında paketi muhtemel hasarlardan korumak için karton köşeler mevcuttur

Kontrplak Paletleri ve Fümigasyonlu Ahşap Paletler; Palet Boyutu: 0.8m * 1.2m Euro Tipi Palet, 1m * 1m, 1.15m * 1.15m, 1.05m * 1.05m vb, forklift / vinç için 2 tarafı veya 4 tarafı ile yapılan paletler veya müşteri isteğine göre yapılır.

Ürünlerimiz, karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı vb. Gibi yaygın taşımalara, paket hasarı ve nem haricinde özel bir işlem yapılmadan uygundur. İhracat için, ürünler genellikle kamyonlar tarafından yükleme limanına sevk edilir, daha sonra uluslararası deniz taşımacılığı için uygun kaplara yüklenir. Minerallerimiz genellikle çok ağır olduğundan, sadece 20 foot konteyner daha uygun maliyetli olduğu için seçilir. 20 feet'lik bir konteynere yüklenecek maksimum ağırlık, ağırlıkça ve paketlerin boyutu, nakliye hattının gereksinimleri, ithalatçı ülkenin sınırı, genellikle 20-27 metrik ton olarak belirlenir.

Depolama ve taşıma

Minerallerimiz, elleçleme ve depolama konusunda özel bir özen göstermeden insan vücuduna zarar vermez. Ancak ürünlerimiz çok ağır olduğu için yükleme ve boşaltma işlemlerine özel önem verilmelidir. Jumbo Big Bags veya Pallets, eğitimli profesyoneller tarafından forklift veya vinç ile kullanılmalıdır. Ürünler, iyi havalandırma ve kuru hava ile refrakter veya aşındırıcı malzemeler için profesyonel depoda saklanmalıdır. Havada çok fazla tozun neden olduğu nemi veya patlamayı önlemek için önlemler alınmalıdır. Refrakter minerallerimiz ve aşındırıcı tanelerimiz havadaki tozları temizlemek için kolay olabilir, kumlama, kesme, parlatma vb. Profesyonel kullanım için profesyonel ekipmanlar giyilmelidir. Malzemeler yutulduğunda lütfen hemen temiz suyla durulayın ve doktorlardan tıbbi yardım alın. .

Örnek politikası

Test için müşteriye ücretsiz numune sağlayabiliriz. Gerekli miktar çok fazla ise, müşteri numuneler için ödeme yapması gerekebilir. Birçok örnek talebinin Beccause, müşteri numunelerin gönderilmesi / nakliyesi için ödeme yapmalıdır. Laboratuvarımız, teslim ettiğimiz numuneler için test raporları sunabilir veya müşteri tarafından adlandırılan laboratuvarlara numune gönderebilir. Müşterinin, Komeno'daki irtibatınıza olabildiğince fazla bilgi vermesi önerilmektedir.

Kalite ve miktar

Ürünlerimizi üretim ve paketleme sırasında belirli sıklıkta tarıyoruz. Mallar nakliyeden önce makul brüt ağırlıktadır. Ölçeklerimiz standart olarak her 2 ayda bir kontrol edilir. Ağırlıktaki makul fark kabul edilmeli; fark çok büyük, müzakere ile yerleşmiş. Yeterli miktarda müşteri göndermememiz bizim hatamız ise, bir sonraki siparişinizle borçlanabilirsiniz.

Ürünlerin kalitesi sözleşmede veya PO'da belirtilmelidir veya yazılı belgelere tabi olmalıdır. Müşterilerimizin satış elemanlarımıza mümkün olduğunca detaylı gereksinimleri sağlamaları önerilmektedir. Komeno bizim depo dışına göndermeden önce kimyasal içerik, parçacık dağılımı, eleme, yoğunluk, manyetik içeriği vb için kendi laboratuvarımız var ve biz her üretim grubu için analiz sertifikası vereceğiz. Farklı laboratuvarlar arasında farklı test ekipmanı, test metodu ve örnekleme yöntemi nedeniyle test sonuçlarında makul fark kabul edilmelidir. Fark çok büyükse ve müzakere ile çözülemezse, numuneler tekrar test için üçüncü tarafa bir loboratory'e gönderilebilir. Ve test sonuçları her iki tarafa da bağlanmalıdır.

OEM ve Özel Ürün

Komeno Co., Limited, pazar ve marka pazarlamasını genişletmeye yardımcı olmak için müşterinin markası ve logosu ile paketleme yapmak ve markalamaktan memnuniyet duyar.

Standart ürünlerimizin yanı sıra, müşterinin farklı uygulamalarına ve özel gereksinimlerine göre özel kimyasal özellikler, parçacık dağılımı, özel işleme vb.

Ekibimiz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin